jumpstory.com

Nájsť si pravú kamošku niekedy môže byť ešte ťažšie ako nájsť si frajera. Samozrejme, poznáš veľa báb, s ktorými sa kamarátiš, ale s ktorou sa môžeš úprimne porozprávať o všetkých problémoch a vieš, že sa na ňu môžeš spoľahnúť? Takýchto skutočných priateľov mávame v živote naozaj len zopár.

Zrada zo strany najlepšej priateľky preto býva veľmi bolestivá. A veľakrát si zo začiatku ani nevšimneš, že sa zmenila a svoje priateľstvo už len predstiera. Mala by si mať oči neustále otvorené a sleduj chvíľu jej správanie. Spísali sme pre teba niekoľko znakov, podľa ktorých môžeš zistiť, že po svojom boku nemáš skutočnú priateľku, ale takú, ktorá to na teba len hrá.

Ak ju v týchto znakoch naozaj objavíš, čo najskôr si to s ňou vyrieš. Najskôr sa jej môžeš opýtať, prečo sa správa tak, ako sa správa a ak nepomôže ani to, budeš sa s ňou musieť rozlúčiť. Naozaj vo svojom živote nepotrebuješ mať toxických ľudí, ktorí ti nijak nepomáhajú, skôr naopak, len ti škodia a oberajú ťa o pozitívnu energiu.

zdroj: jumpstory.com

Ako zistíš, že tvoja najlepšia kamoška v skutočnosti nie je najlepšia?

1. Keď sa o niečom bavíte, vždy rozpráva len o sebe, o svojich problémoch a sama od seba sa nikdy neopýta, ako sa skutočne máš a či ťa niečo netrápi.

2. Keď sa tak zamyslíš, nikdy nehovorí o skutočných problémoch do hĺbky, vždy preberá len hlúposti. Vieš o nej naozaj všetko? Otvorila sa ti a povedala ti o sebe svoje veci, ktoré nevie nikto iný?

3. Tvoju spoločnosť vyhľadáva len vtedy, keď niečo potrebuje. V inom prípade sa vždy vyhovára, ak ju zavoláš von a hľadá spôsoby, ako by sa zo stretnutia vyvliekla.

4. Na druhej strane ale žiarli na ostatné tvoje kamošky a prekáža jej, ak ideš von s nimi a nie s ňou.

5. Keď si s ňou, ohovára ostatné svoje kamarátky a prezrádza ich tajomstvá. Kde máš istotu, že toto isté nerobí aj vtedy, keď nie je s tebou, ale s inými?

6. Vo svojom živote vidí len to najhoršie a zo všetkého robí drámu. Nedokáže sa tešiť z maličkostí a už vôbec nedokáže dopriať niekomu úspech. So všetkými len súťaží a snaží sa byť lepšia než oni.

7. Vždy sa snaží upútať pozornosť na svoju osobu, aj keď je v spoločnosti tvojich kamarátov alebo u teba doma. Snažila sa dokonca flirtovať s tvojím frajerom.

8. Aj keď vidíš, že je online, neodpisuje ti. Odpíše ti, až keď jej pošleš niekoľko správ za sebou.

9. Ak ste sa na niečom dohodli, často sa stane, že to na poslednú chvíľu zruší a tiež hľadá rôzne výhovorky.

10. Využíva ťa, aby dostala všetko, čo chce. Koľkokrát si jej už zaplatila obed, kávu alebo nejaké oblečenie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife