Unsplash/Alan Quirvan

Nielen my ženy bývame hanblivé a nevieme mužom na rovinu povedať, že sa nám páčia. Radšej budeme skúšať rôzne hry alebo skryté náznaky a budeme dúfať, že im to čo najskôr docvakne. Určite vieš o tom, že aj niektorí muži bývajú hanbliví a ťažšie dávajú najavo to, čo cítia.

Ak máš vo svojom okolí takéto chlapa a rada by si zistila, či po tebe pokukuje a rád by vyskúšal aj niečo viac, týchto 10 znakov ho naozaj prezradí. Aj keď ide často o úplné maličkosti, práve v tých sa ukrýva to najväčšie čaro.

Pristihneš ho, ako na teba pozerá

Pozerá sa na teba najmä vtedy, keď si myslí, že ho nevidíš. Akonáhle s ním nadviažeš očný kontakt, on uhne pohľadom a tvári sa, ako by nič. Ide o starú známu metódu, pri ktorej je hneď jasné, že sú tam nejaké sympatie.

Usmieva sa na teba

Vždy, keď sa stretnete, ťa víta širokým úsmevom a usmieva sa na teba takmer vždy. Nedá sa to odôvodniť nijak inak, iba tak, že je v tvojej prítomnosti naozaj šťastný a dobre naladený.

Dáva ti komplimenty

Jeden deň ti pochváli outfit, potom účes, neskôr úsmev či prenikavé oči. Takmer vždy si nájde nejaký dôvod na to, aby ti zložil kompliment a urobil ti tak radosť.

Je k tebe galantný

Otvorí a podrží ti dvere, ponúkne sa, že ťa odvezie alebo ti vezme ťažkú tašku. Správa sa ako hotový gentleman, aj keď si mala pocit, že takíto muži už dávno nevymreli. Nie, nevymreli, iba sú veľmi vzácni.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating