Väčšina žien už odmalička túži po rozprávkovej svadbe. Chcú, aby sa počas tohto výnimočného dňa zmenili na „princezné“ a aby sa stali stredobodom pozornosti. Čo však robiť v prípade, ak medzi tieto ženy nepatríš? Je s tebou niečo zle?

Nemusíš sa vôbec obávať, si úplne v poriadku. Svadba nie je v živote podmienkou, aby si bola šťastná. Ak si spokojná single, je to tvoje rozhodnutie. A ak chceš žiť s priateľom len tak „na divoko“, nikoho do toho nič nie je. Dôležité je, aby to bolo vaše vzájomné rozhodnutie už hneď od začiatku. Veď ktovie, možno časom ešte zmeníte názor.

Vedela si o tom, že existuje niekoľko signálov a znakov, ktoré o tebe prezradia, že po svadbe naozaj netúžiš a vydávať sa nechceš? Každá žena môže mať na to rôzne dôvody (osobné alebo finančné), no niektoré sa týkajú naozaj všetkých.

Čo o tebe prezrádza, že sa nechceš vydávať

1. Predtým si sa už sklamala a neveríš na monogamiu a osudovú lásku. Takto sa ochrániš aspoň pred veľkým sklamaním.

2. Nechceš minúť veľa peňazí na svadbu, nemáš rada ani plánovanie, ktoré ťa stresuje. A nechceš byť stredobodom pozornosti. 

3. Nemáš pocit, že potrebuješ záväznú „zmluvu“ na to, aby si mohla byť vo vzťahu šťastná.

4. Nechceš si zmeniť meno. A svadba, po ktorej si nezmeníš meno, je takmer zbytočná.

5. Nie si veriaca, preto máš pocit, že svadba nie je nič pre teba.

6. Máš rada svoju nezávislosť a obávaš sa toho, že v manželstve by si sa musela podriaďovať a prispôsobovať svojmu mužovi.

7. Nemáš rada zmeny a tvoj život sa ti páči presne taký, aký je.

8. Nemáš pocit, že by manželstvo mohlo zlepšiť váš vzťah. Ste spolu šťastní a jeden papier to nedokáže zmeniť. A naopak, ak váš vzťah má nejaké problémy, svadba ich zázračne nevyrieši.

9. Máš radšej svoj životný štýl a buduješ si kariéru. Po svadbe by si sa musela starať o rodinu a nemohla by si sa venovať tomu, na čom ti záleží najviac.

10. Si v dlhodobom vzťahu a máš pocit, že na svadbu je už neskoro.

Tak čo, sedia tieto body aj na teba? Vyzerá to tak, že nevesta z teba tak skoro nebude. 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.