ebay.com

Webové stránky eBay a AliExpress ponúkajú naozaj širokú škálu tovaru. Často však pri prezeraní narazíš na naozaj roztomilé blbosti, ktoré by si si možno normálne nekúpila, ale keď sú za pár dolárov, prečo to nemať doma a neušetriť. Potom aj maličký balíček s čínskymi znakmi, ktorý ťa čaká v poštovej schránke, môže zlepšiť deň. 

MAKARÓNKOVÉ KRABIČKY

ebay.com

Makarónky sú vizuálne tak pekné koláčiky, že niekedy ti je možno ľúto ich zjesť. Môžeš si však zadovážiť makarónky, ktoré vydržia a aj ich prakticky využiješ. Ide o malé krabičky, do ktorých si uložíš menšiu bižutériu, mince, poprípade lieky. Hodíš do kabelky a máš štýlový box vo farbe, akú si vyberieš. Sú v rôznych veľkostiach a hoci pri každých píšu, že sú vhodné aj na uloženie slúchadiel, vedz, že do tých malých sa nezmestia 😀 Preto si pri vyberaní dobre pozri veľkosť krabičky. Ak si zvolíš väčšiu, máš problém so zamotanými káblami od slúchadiel navždy vyriešený. Na eBay-i zoženieš set šiestich kusov za 2-3 doláre.

 

NÁŠIVKY A NAŽEHĽOVAČKY

ebay.com

Tento rok sa s nášivkami a nažehľovačkami roztrhlo vrece. V obchodoch nájdeš nohavice s nášivkami, bundy, topy, spodné prádlo, kabelky, plavky s nášivkami. V podstate všetko, čo sa dá obliecť má nášivky. Máš však doma kúsok, ktorý ťa už nebaví, ale nechceš sa ho vzdať? Kúp nášivky na eBay-i alebo AliExpresse a vytvor si vlastný originálny kúsok doma. Fantázii sa medze nekladú, výber je naozaj široký. Kúpiš buď po jednom kuse alebo v setoch, od toho závisí aj cena (1-5 dolárov).

ebay.com

ebay.com

LED SVETLO NA MOBIL

ebay.com

Pre selfie maniačky má eBay skvelú vychytávku. LED svetlo, ktoré sa pripne na mobilný telefón a už nikdy nebudeš mať problém s fotením v tmavom prostredí alebo po tme. Fotky v dobrom svetle vyzerajú aj bez retuše oveľa lepšie. S týmto svetlom môžeš fotiť na párty, na večernej grilovačke alebo pri večernej prechádzke mestom. Zoženieš v bielej, čiernej a ružovej farbe za 2-3 doláre.

ebay.com

FUNNY ŠTETCE

ebay.com

Štetce s rohom jednorožca, s chvostom morskej panny alebo s prútikom z Harryho Pottera. Prečo by si mala mať na líčenie obyčajné štetce, keď môžeš mať také ako málokto? Kvalita možno nie je úplne najlepšia, ale na to, že sú to štetce z Číny nie je ani najhoršia.  Vzhľadom na cenu, je kvalita dokonca dosť dobrá. Štetce sa dajú kúpiť po kusoch alebo v celých sadách. Pri niektorých setoch je možnosť dokúpiť aj obal. Cena sa pohybuje v závislosti na počte kusov, jeden kus stojí cca 2 doláre, set zhruba 10-15 dolárov.

ebay.com

ebay.com

TRANSPARENTNÝ RÚŽ S KVETINOU

ebay.com

Minulý rok zažili rúže s kvetinkou vo vnútri na YouTube a medzi beauty blogerkami obrovský boom. Ide o transparentné želatínové rúže, resp. farebné balzamy na pery, ktoré obsahujú živý kvietok. Po nanesení sa sfarbia do ružova vzhľadom na tvoju prirodzenú farbu pier. Ak máš teplý tón pleti, mal by sfarbiť do červena, ak studený tón pleti, viac do ružova. Vďaka originálnemu prevedeniu a kvietku vo vnútri je často označovaný za najkrajší rúž na svete. Klasický balzam stojí 2 doláre, ak si vyberieš rúž so zlatými vločkami, tak cca 4-5 dolárov.

ebay.com

CUPCAKE S LESKOM NA PERY

ebay.com

EOS balzamom už odzvonilo! Čo môže byť rozkošnejšie ako maličké cupcakes, v ktorých sa ukrýva balzam na pery? Myslím, že tomu neodolajú ani veľké slečny, nie len tie menšie. Vybrať si môžeš z rôznych obalov a rôznych príchutí. Cena na eBay-i a AliExpresse sa pohybuje od 2 do 3 dolárov.

ebay.com

ORGANIZÉR DO KABELKY

ebay.com

Myslím, že sa stáva každej z nás, že v kabelke nikdy nevieme nič nájsť, aj keď tam máme vždy všetko čo potrebujeme. Tomu môže byť koniec vďaka organizéru do väčšej kabelky, ktorý kúpiš za 3-4 doláre. Má množstvo vrecúšiek, na mobil, na pero, na vreckovky, diár, peňaženku. Všetko môže mať odteraz svoje miesto. A priateľ už nebude nad tebou krútiť hlavou, že lovíš v kabelke lesk na pery päť minút.

OBAL NA KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY

ebay.com

Teraz závidím každej z vás, ktorá nosí kontaktné šošovky. Kvôli týmto obalom uvažujem o tom, že si nejaké, aspoň farebné, zadovážim. Sú dokonale roztomilé, praktické a originálne. Cestovné púzdra obsahujú aj zrkadielko, pinzetu, tyčinku s prísavkou a malú fľaštičku na roztok. Zoženieš ich s motívom zvieratiek, koláčikov, makaróniek, kvietkov a stoja 1- 2 doláre.

ebay.com

ebay.com

ebay.com

DOPLNKY PRE VLASOVÝ STYLING

ebay.com

Okrem rôznych sponiek, brošní, čeleniek, gumičiek môžeš na eBay-i natrafiť aj na rôzne pomôcky uľahčujúce tvorbu účesov. Okrem donutov na drdoly a rôznych hairagami, nájdeš aj takúto vychytávku, vďaka ktorej si vytvoríš krásny francúzsky zapletený vrkoč. Ak by si nevedela, čo s tým, prikladám aj video s tutoriálom. Kúpiš za pár centov.

 

BLÁZNIVÉ HODINKY

ebay.com

Aby si sa nestratila v dave Michael Kors a Wellington hodiniek, na oživenie si zaobstaraj síce lacné a nie až tak kvalitné, ale originálne hodinky. Dostupné sú rozprávkové motívy, motívy zvierat, hodinky pre matematických géniov alebo pre vždy dochvíľnych. Cenovo sa pohybujú od 4 dolárov vyššie.

ebay.com

ebay.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista