Nedávno sme sa pozreli na 7 najpríťažlivejších mužských vlastností, ktoré nás na nich priťahujú úplne najviac. Dnes sa na to pozrieme z opačnej strany a zameriame sa na to, čo považujú muži na ženách za atraktívne.

Týka sa to predovšetkým vzhľadu a detailov, ktoré si muži často všímajú bez toho, aby sme o tom vedeli a uvedomovali si to. Vedela si, že sa zameriavajú hlavne na týchto 10 vecí?

Vlasy

Vlasy sú korunou krásy. Ak chceš muža zaujať, mala by si ich mať upravené. Nie mastné ani strapaté, ako keby si sa práve vtedy prebudila. Mužom sa páči, ak sa žena o seba stará a vlasy sú jej vizitkou.

Oči

Tie sú zas oknom do duše. Pre niektorých mužov sú práve oči najdôležitejšie. Ich pohľad sa oklamať nedá, takže muži hneď vedia, na čom sú. A ak majú navyše aj nejakú netradičnú farbu, vyhrala si.

Ruky

Pekne upravené ruky patria k základnej starostlivosti o seba. Žena by nemala mať ohryzené nechty. Nemusí ich mať ani vyslovene dlhé a umelé, ale stačí, ak budú upravené a hlavne čisté. Stav rúk a nechtov dokáže o žene veľa prezradiť.

Čistá pleť

Muži si všímajú aj to, v akom stave je naša pleť. Nejakú tu vyrážku určite odpustia, skôr im ide o celkový stav pleti. Viac ich zaujme žena, ktorá má čistú pleť a vidieť, že sa o ňu stará. Žiadne suché miesta so šupinkami alebo naopak, lesk ako disko guľa. Make-up ich zaujme viac jednoduchý ako vyzývavý.

Pery

Každý muž si chce poriadne obzrieť pery, ktoré by mal bozkávať. Ak budú popraskané, suché a zanedbané, môžeš si byť istá, že ho nezaujmeš. Ak však budú „juicy“ a šťavnaté s pekným rúžom alebo leskom, budeš pre neho atraktívna.

Zuby

Zuby sú pre niekoho veľmi dôležité. Mali by byť čisté, biele a ak je to možné, aj rovné. Neupravené, krivé a špinavé zuby každého odradia. Aj keď s tým niekedy nedokážeš nič urobiť, je to proste tak.

Nohy

Chlapom sa viac páčia štíhle a dlhé nohy, ideálne v lodičkách. No všímajú si aj obuv. Určite budeš pre neho viac atraktívna v opätkoch, než v nejakých rozčaptaných topánkach, ktoré už zažili svoje.

Zadok

Niekomu sa páčia menšie a guľaté, iným zas veľké, ktoré je za čo chytiť. Naše zadky dokážu mužov zaujať naozaj viac, ako by si čakala. Nevadí, že ho nemáš vypracovaný, no ak je pevný a vidno, že cvičíš a formuješ si ho, chlapa budeš mať hneď na svojej strane.

Prsia

Ak ho nezaujme tvoj zadok, môže to „zachrániť“ tvoj dekolt. Práve prsia si muži všímajú medzi prvými vecami na našom vzhľade. Niektorí tiež uprednostňujú menšie, no niekomu sa zase páčia veľké a možno aj umelé. Dôležitý je výber správnej podprsenky, ktorá ich krásu zvýrazní.

Vôňa

Čerešničkou na torte je aj vôňa. Žena by mala byť čistá a voňavá. S parfumom by si to nemala preháňať a nemalo by ťa byť cítiť všade, kde prídeš. Menej je niekedy viac a radšej stav na kvalitu, z ktorej stačí jeden strek a ktorá sa bude rozvíjať pomaly.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.