Aký je jeho životný štýl

Ako sa stravuje? Má vzťah aj k zdravému jedlu alebo holduje skôr fast foodu, alkoholu a iným nerestiam? A čo pohyb? Ak nie je veľmi aktívny a jeho životný štýl je zlý, v budúcnosti môže trpieť rôznymi chorobami.

Ako by sa opísal 5 – 10 slovami

Je k sebe kritický alebo je skôr sebavedomý a vie si určiť svoje pozitívne vlastnosti? Aspoň takto zistíš, aký má na seba názor on a ty už to budeš môcť len potvrdiť alebo vyvrátiť podľa toho, čo spozoruješ sama.

Čo považuje za svoj najväčší úspech

Vďaka tomuto zistíš, či sa vie aj sám ohodnotiť a uznať, ak sa mu niečo podarí alebo je skôr skromný a nedokáže sa chváliť.

Čo bolo jeho najväčšie zlyhanie

Naopak, tu sa môže ukázať v tom, či si vie uznať chybu. Poučil sa z nej alebo ho to všetko stále trápi? V čom presne zlyhal? Dokázalo by ho to ovplyvniť aj celkovo v živote?

Čo by chcel na sebe zmeniť

Asi každý z nás je s niečím nespokojný a chcel by to na sebe zmeniť. Bude zaujímavé sledovať, či sa zameria skôr na svoj vzhľad alebo osobnosť. Podľa toho uvidíš, čo je pre neho dôležitejšie.

Aké miesta by chcel navštíviť

Uprednostňuje blízke destinácie v Európe, kde bude mať väčšiu istotu alebo by mu nerobilo problém odletieť na druhý koniec sveta, aby prebádal aj tie najmenšie zákutia? Je veľmi dôležité vedieť, či sa v tomto budete zhodovať.

Ako by podľa neho vyzeralo dokonalé rande

Je skôr na romantiku alebo praktickosť? Môže ti to napovedať trochu viac o tom, či je pozorný a záleží mu na svojej polovičke a aj detailoch alebo necháva všetko skôr na náhodu.

Ak by mal posledný deň života, ako by ho strávil

Bol by s rodinou a svojimi najbližšími, urobil by niečo nezákonné alebo by ho chcel stráviť osamote? Ak chceš spoznať niekoho trochu hlbšie, toto je zaujímavá otázka.

Čo by urobil, ak by vyhral v lotérii

A čo jeho vzťah k peniazom? Utratil by ich na seba a svoje rozmary alebo by sa podelil s blízkymi či dokonca myslel na budúcnosť a niečo z toho investoval alebo si odložil? Vo vzťahu je to dôležitá téma.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating