Chceš spoznať nového chlapa, s ktorým si sa začala stretávať alebo ste sa už možno dali aj dokopy? Na prvom rande sa ho môžeš opýtať naozaj čokoľvek, no skôr ide o také všeobecné frázy a otázky. Ak chceš naozaj vedieť, aký je, mali by ste sa baviť o nasledovných témach. A veru ich nie je málo.

Podľa jeho odpovedí dokážeš ľahko odhaliť, čo sa mu preháňa hlavou a tiež to, kto v skutočnosti je. Ak si bude veľmi dávať záležať na tom, čo ti hovorí, možno len vymýšľa klamstvá, aby si ho neprekukla. Pokiaľ ale budeš vidieť, že jeho odpovede sú úprimné a hovorí to, čo mu ako prvé napadne, je to veľmi dobré znamenie.

Schválne sme pre teba pripravili viacero oblastí a otázok, ktoré sa ho môžeš opýtať. Nemusíte, samozrejme, prebrať všetko z tohto, no vyber si to, čo ťa zaujíma najviac. A určite si nezabudni pozrieť náš nedávny článok o intímnych otázkach, ktoré by sme chceli mužom položiť, no zväčša sa pri tom hanbíme.

Týchto 13 vecí sa ho môžeš opýtať, pokiaľ ho chceš spoznať. 

Kde sa vidí o 5 rokov

Chce pracovať na svojej kariére, cestovať a spoznávať svet alebo by už rád mal rodinu? Táto otázka ti pomôže nahliadnuť do jeho snov a toho, či je pripravený na dlhodobý vzťah.

Má rád zvieratá?

Človek, ktorý miluje zvieratá, je zväčša oveľa čestnejší a úprimnejší než ten, ktorý ich prehliada a nerobí nič pre ich záchranu. Hneď na začiatku si aspoň overíš, či spolu budete môcť chodiť napríklad venčiť.

Aké sú jeho vzťahy v rodine

Ak ho chceš spoznať, veľa o ňom prezradia aj vzťahy v rodine. Ako vychádza so svojou mamou? Váži si ju? Ak áno, ľahšie si vybuduje aj vzťah s tebou. A čo on a jeho otec? Podľa toho ti to napovie, ako sa on môže správať v budúcnosti k svojim deťom.

Čo všetko by chcel v živote zažiť

Je dobrodruh alebo nemá veľké plány a sny? Má vôbec nejaký „bucket list“ s vecami, ktoré by si chcel odškrtnúť, že sa mu ich podarilo zvládnuť?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating