Dnes ti prezradím a ukážem, aké veci milujú muži na ženách. Nemusíš byť extra krásna ani inteligentný génius na to, aby si ťa muži zamilovali. Veríš tomu?

 1. Keď si zvedavá – muži milujú, ak si zvedavá. Ak ťa všetko okolo nich zaujíma a keď sa pýtaš otázky sama od seba. Konverzácie, ktoré sú niečím naplnené, sú pre nich tie najpríťažlivejšie.
 2. Keď mu venuješ pozornosť a blízkosť – milujú to, keď sa im venuješ a chváliš ich. Samozrejme, každému mužovi sa raz za čas niečo nepodarí, no keď sa mu niečo podarí, nezabudni ho pochváliť. Tvoja blízkosť účinok ešte vylepší.
 3. Prirodzený úsmev – keď si s niekým dohodneš rande a príde úplne iný človek ako na fotke, si sklamaná. Snaž sa byť aj ty v prítomnosti mužov prirodzená a na nič sa nehrať.
  zdroj: Photo by Sorin Sîrbu on Unsplash.com
 4. Keď vieš žartovať a máš zmysel pre humor – vedieť sa zasmiať sama na sebe je to, čo muža hneď zaujme.
 5. Keď robíš niečo, pri čom nevieš, že ťa muž vidí – aj obyčajné maľovanie sa, česanie, čítanie knihy alebo tancovanie pri upratovaní… keď robíš niečo rada a s dobrou náladou (a pritom si myslíš, že ťa nikto nevidí) pôsobíš úplne inak, než keď si pripravená na to, že ťa niekto sleduje.
 6. Tvoja šikovnosť – keď si šikovná a vieš sa postarať sama o seba, vieš vybaviť dôležité veci, z ničoho nerobíš drámu a nerozplačeš sa pri prvom probléme. To je niečo, čo z teba urobí veľmi sexy a nezávislú ženu.
 7. Tvoje boky a stehná – hoci na ne môžeš nadávať, nech sú akékoľvek, mužom sa páčia.
 8. Ak máš rešpekt k jeho životu – keď niečo muž robí, očakáva podporu a motiváciu. Budeš v jeho očiach príťažlivá, ak budeš rešpektovať jeho voľný čas, zvolené koníčky a prácu, ktorú má.
 9. Zdravé sebavedomie – najmenej príťažlivá žena je tá, ktorá o sebe stále tvrdí, aká je škaredá a tučná (najviac práve vtedy, keď to vôbec nie je pravda). Mať zdravé sebavedomie je sexy a niečo, čo mužov priťahuje oveľa viac, než by si bola plachá a utiahnutá.
 10. Tvoje zvodné pohľady – reč tela je pri mužoch veľmi dôležitá. Ak nechceš moc flirtovať, no zároveň chceš pôsobiť sexy, skús pohľady. Niekedy povedia oči viac, než by si čakala.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.