Photo by Lauren Richmond on Unsplash.com

Niektoré znamenia z horoskopu sú zložitejšie, než tie ostatné. Znamenie Lev medzi ne rozhodne patrí. Pripravila som si pre teba zoznam vecí, ktoré by si mala vedieť predtým, než s mužom, ktorý je v znamení Leva, začneš randiť.

 1. Je veľmi ambiciózny. Potrebuje k sebe partnerku, ktorá ho bude každý deň podporovať. Má sny, ktoré by si rád splnil, no bojí sa. Ak mu dáš správnu motiváciu, určite to zvládne.
 2. Má rád pozornosť a to, keď môže byť stredobodom pozornosti. Neznáša, ak musí byť v miestnosti sám, má toľko vecí, ktoré by vykričal do sveta, že musí mať okolo seba stále ľudí. Buď spoločenská spolu s ním a neopúšťaj ho na veľkých akciách.
  zdroj: Photo by Kevin laminto on Unsplash.com
 3. Potrpí si na drahé a luxusné veci. Lev je ako straka. Páči sa mu všetko, čo sa trblieta a je zlaté. Má vycibrený vkus, miluje módu a vie, čo je práve trendy. Neohúriš ho hocičím, no ak si dáš záležať, potešíš ho.
 4. Uprednostňuje kvalitu pred kvantitou. Nemusíš mu dávať veľa darčekov na narodeniny alebo iný sviatok. Radšej mu daj jeden-dva drahšie, no nech stoja za to. Ak sa pustíš do prípravy zážitkového darčeku, Lev na to nikdy nezabudne.
 5. Má rád dramatickosť vo svojom živote. Musíš byť pripravená na to, že Lev bude niekedy zveličovať. Rád robí z komára somára.
 6. Skrýva v sebe citlivosť. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, dotkne sa ho všetko, čo si myslela zle alebo čo si povedala v návale zlosti. Dávaj si pred ním pozor na slová, ktoré povieš.
 7. Hľadá niekoho, kto by ho pochopil. Asi ako každé znamenie, no Lev je naozaj jedno z tých, ktoré to najviac potrebuje. Nesnaž sa ho meniť, ale pochopiť.
 8. Je ťažké mu občas vyhovieť. Je náročný a má požiadavky, ktoré sa nedajú splniť hneď. Keď si na to ale zvykneš, nájdete si k sebe cestu.
 9. Musíš ho stále ubezpečovať o láske. Každý. Jeden. Deň.
 10. Bude ťa milovať, ak aj ty jeho. Napriek všetkému, čím si budeš musieť s týmto mužom prejsť, bude ťa milovať. Ak vydržíš všetky jeho nálady a „vystúpenia“, otvorí sa ti a nechá ťa vstúpiť do svojho srdca.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating