Asi každá žena túži po dokonalom vzťahu. Prečo sa tak väčšina ale nespráva? Svojím správaním dokážeme od seba mužov odradiť a potom vyplakávame do vankúša, že sa s nami rozišli. A pritom by sa tomu dalo pekne predísť.

Dnes sa zameriame na najčastejšie chyby, ktorých sa pri komunikácii s našimi partnermi a frajermi dopúšťame. Niektoré z nich ti budú určite veľmi povedomé. Ak ich však budeš robiť veľmi často, chlapa to môže zunovať a radšej vezme nohy na plecia, než by mal byť dlhšie vystavovaný podobným slovným útokom a ženským manipulačným hrám.

Ak to je možné, tieto veci by si mala prestať robiť, inak si koleduješ o problémy, ktoré môžu viesť až k rozpadu vzťahu a zlomenému srdcu.

1. Ak ti niečo vadí, nehovor, že ti NIČ nie je. Vždy ti NIEČO je.

2. Ak si urobila chybu ty, ospravedlň sa mu. Nečakaj, kým za tebou príde on aj napriek tomu, že je v tom nevinne.

3. Nehľadaj neustále zámienky na vznik hádok a škriepok.

4. Nerob mu scény za každý lajk, ktorý dá inej osobe ženského pohlavia okrem teba. 

5. Nepoužívaj pravidelne frázy: Určite ma už nemiluješ, určite si bol za inou, určite ma podvádzaš…

6. Ak už máte nejaký konflikt, nepredstavuj si len v hlave, čo všetko by si mu mohla povedať, ale naozaj mu to povedz.

7. Ak chceš a potrebuješ s niečím pomôcť, nečakaj, že mu to dôjde a urobí to sám od seba. Normálne ho o to požiadaj a nesťažuj sa neustále, že ti nikdy s ničím nepomáha.

8. Ak ti povie, že ťa ľúbi, nesnaž sa ho presvedčiť o opaku a nepoužívaj neustále frázy ako naozaj alebo si si istý? Taktiež sa ho neustále nepýtaj, či ťa ešte stále miluje.

9. Ak sa ťa v reštaurácii opýta, čo si chceš dať, objednaj si jedlo, na ktoré máš chuť a netvrď mu, že nie si hladná. A nevyjedaj mu potom z taniera.

10. Nepýtaj sa ho naraz viacero otázok. Odpoveď určite nedostaneš na všetky z nich, pretože si ich jednoducho nezapamätá. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.