Žena počúva podcasty

Podcasty sú u nás čoraz populárnejšie a stále pribúdajú nové. Na slovenskej scéne máme množstvo vydarených, ktoré sa rozhodne oplatí vypočuť. Pri niektorých sa zabavíš a pri iných sa zase dozvieš rôzne novinky alebo zaujímavosti zo života a zo sveta. 

Podcasty sú super v tom, že ich môžeš počúvať kedykoľvek a pri akejkoľvek činnosti – pri upratovaní, šoférovaní, cestovaní, varení, behaní, počas prechádzky alebo len tak, keď si chceš oddýchnuť a trochu vypnúť.

Začiatkom minulého roku sme ti predstavili 10 našich obľúbených podcastov, ktoré určite odporúčame aj teraz, pretože si ich stále rady vypočujeme. Zoznam teraz doplníme novými tipmi, ktoré v predošlom článku nenájdeš. Môžeš sa teda inšpirovať spolu až 20 zaujímavými podcastmi.

Máš nejaký svoj obľúbený aj ty?

Profil zločinu

Investigatívna novinárka Kristína Kövešová má svoj vlastný podcast, v ktorom odhaľuje rôzne zločiny a to, čo sa deje na Slovensku. Do epizód si voláva aj obete trestných a násilných činov, ktoré sa rozhodli prehovoriť a varovať ostatných ľudí.

90-60-90

Komička Simona Salátová nahrala už dve série tohto úspešného podcastu. Volala si do neho zaujímavých hostí, s ktorými preberala ideálny krásy, body shaming, nízke sebavedomie a iné problémy spojené s krásou, ktoré nás trápia.

Trochu inak s Adelou

Reláciu Trochu inak s Adelou si môžeš pozrieť v televízii alebo na YouTube, no teraz je dostupná aj v audio verzii. Adela patrí právom k našim najlepším moderátorkám, pretože to, ako sa dokáže pýtať, naozaj stojí za to.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife