Unsplash/Toa Heftiba

Filmový maratón

Ak je tvoja partia čisto dievčenská, využi náš predošlý článok a vyber si filmy na pokračovanie ako stvorené pre babskú jazdu. Nikdy nesklame ani Harry Potter alebo horory Saw, pri ktorých sa budete trochu báť. Ak nechcete pozerať filmy, môžete si vybrať aj nejaký seriál, tam sú možnosti takmer neobmedzené.

Vlastný kurz varenia/pečenia

Večerný program by si dal odbiť aj objednaním pizze, no čo keby ste si niečo spoločne pripravili? Môžete si niečo navariť, napiecť alebo nachystať iba občerstvenie. Ten z vás, kto má najväčšie skúsenosti v kuchyni, môže niečomu priučiť aj ostatných.

Escape room/laser game/paintball/motokáry

Ak vás je viac, ideálnym programom je aj návšteva escape room alebo iných tímových hier ako paintball či laser game. Zabaviť sa môžete aj na motokárach. Zistite, či sa vo vašom meste alebo v blízkom okolí niečo také nachádza a ak áno, určite si rezervujte vstup.

Bowling/biliard/stolný futbal/šípky

Lacnejšou verziou je bowling, biliard, šípky alebo stolný futbal. Tieto hry sa nachádzajú vo väčšine podnikov a je viac než isté, že sa pri nich dobre pobavíte a zasmejete. Ak máte navyše súťaživého ducha, nie je o čom.

Sánkovačka/guľovačka/korčuľovanie

Bývate na miestach, kde je ešte sneh? V tom prípade musíte absolvovať ešte sánkovačku, guľovačku alebo sa choďte korčuľovať. Možno je to poslednýkrát, čo to túto sezónu stihnete, keďže sa začína otepľovať.

Aquapark

Pred chladom alebo dažďom sa môžete ukryť aj v aquaparku a vo wellnesse. Vybláznite sa v bazénoch a po celom dni si budete môcť povedať, že to za to stálo.

Ktorá z týchto aktivít sa ti pozdáva najviac?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife