Unsplash/Toa Heftiba

Jarné prázdniny sú v plnom prúde a postupne si ich vystriedajú všetky kraje Slovenska. Ak si aj ty užívaš študentský život, tieto tipy na zábavné aktivity určite oceníš. Prípadne ak už pracuješ, môžeš ich zrealizovať so svojimi kamošmi počas víkendov.

Nezabúdaj na to, že každému vyhovuje niečo iné, preto sa s ostatnými vopred dohodnite na tom, čo chcú robiť. Inak by sa mohlo stať, že sa niekto z partie nebude cítiť úplne komfortne. Vybrali sme ale 10 takých aktivít, ktoré by mohli zapasovať takmer každému.

Spoločenské hry

Vedomostné, strategické, kartové či zábavné, existuje množstvo spoločenských hier, preto určite nájdete takú, ktorá osloví všetkých. Všímajte si hlavne počet hráčov, pre ktorých je určená, aby to nedopadlo tak, že niekto ostane „na ocot“. K tomu si pripravte občerstvenie, otvorte fľašu vína a pekný večer máte pred sebou.

Videohry

Namiesto klasických spoločenských hier môžete vyskúšať aj tie na počítači, playku alebo na x-boxe. Taktiež sa zhodnite na žánri, ktorý zvolíte. Prípadne vytvorte tímy, v ktorých budete proti sebe hrať.

Výlety

Ak to počasie dovolí, určite choďte niekam na výlet. Hrady, zámky, jaskyne, múzeá, máte naozaj široký výber. Bola by škoda sedieť len doma. Opatrenia sa konečne uvoľňujú, treba to využiť.

Turistika s opekačkou

Ešte nie je, samozrejme, také teplo ako na jar alebo cez leto, no na menšiu turistiku je priam stvorené. Pokojne si hoďte do batohov aj nejaké tie špekáčiky a môžete si ich v prírode opiecť. Aspoň sa pri ohni aj zohrejete.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife