Unsplash/Wright Brand Bacon

Hádky sú vo vzťahu normálne. Niekedy sa dá povedať, že sú potrebné, pretože dvoch ľudí spoja ešte viac. Pomocou nezhôd a nedorozumení si pár môže zlepšovať komunikáciu a prehlbovať svoje city.

Týchto 10 spôsobov môžu využiť muži, ak sa pohádajú so svojou partnerkou a potrebujú si problém „vyžehliť“.

 1. Romantická večera – najjednoduchší spôsob, ktorým si muž získa ženu naspäť. Láska ide predsa cez žalúdok. Každá žena ocení kvalitne uvarené jedlo, ktoré bude pripravené jej partnerom.
 2. Rande v meste – ak si chce muž udobriť ženu, mal by ju zobrať na rande. Večerné mesto je veľmi romantické.
 3. Kúpenie kvetov – kvety na Valentína, alebo na narodeniny, sú považované za nutnosť. No kvety po hádke nie sú také bežné, preto by sa muž mohol zamerať najmä na ne.
  zdroj: instagram.com/yeswe_travel
 4. Originálny výlet – mať stereotypný vzťah a do toho sa pohádať – nie je to zrovna ideálna kombinácia. Avšak, každá hádka bude odpustená, ak zoberie muž ženu niekam na výlet.
 5. Poupratovanie bytu – ani v tejto dobe nie je také samozrejmé, že muži upratujú. Ak teda chlap rozmýšľa nad tým, ako si ženu udobrí, môže skúsiť poupratovať byt. Partnerka sa určite poteší.
 6. Romantické gesto – v tomto môžu muži nechať voľnú ruku partnerkám. Nech si ženy vyberú, čo chcú za hádku. Na rôzne priateľky platia rôzne spôsoby, preto je toto najľahšia cesta k odpusteniu.
 7. Udobrenie v posteli – klasický spôsob, ktorý je azda najpoužívanejší na svete. Hovorí sa, že takéto udobrenie má 100% účinok.
  zdroj: Unsplash/Jonathan Borba
 8. Romantický darček – ak má partnerka jazyk lásky darčeky, muž celú situáciu vyhral. Vďaka romantickému darčeku sa žena prestane hnevať.
 9. Dlhé objatiečo je po hádke viac, než objatie od milovanej osoby? Nič. Týmto spôsobom dá muž žene najavo, že ju stále ľúbi a nejaká hádka ich nerozdelí.
 10. Prechádzka v prírode – najlepší spôsob na vyvetranie hlavy po nedorozumení. Ak zoberú muži svoje partnerky po hádke von, budú sa na nich menej hnevať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating