Talentové súťaže sa stále tešia veľkej obľube a za veľkou mlákou momentálne prebieha americká verzia America´s Got Talent. Pred porotu sa stavajú talentovaní ľudia, no keď sa pred nich postavilo len 10-ročné dievčatko, všetci ostali v šoku po tom, čo otvorila ústa a začala spievať.

10-ročná Roberta Battaglia je veľmi milá a skromná a hneď ako prišla na pódium, mala v očiach slzy, pretože sa jej plnil veľký sen. Na svoje vystúpenie si vybrala obľúbenú skladbu „Shallow“ od Lady Gaga. Keď začala spievať, všetci ostali poriadne zaskočení, pretože to znelo, ako by spievala dospelá skúsená speváčka a nie malé dieťa.

Roberta si právom vyslúžila standing ovation a aj porotcovia ju zasypali slovami chvály. Dievčatko priznalo, že ju v škole zvyknú šikanovať, na čo porotkyňa Sofia Vergara hneď zareagovala a povedala: „Vieš čo? Uvidíme, kto ťa bude šikanovať po tomto“ a stlačila zlatý bzučiak.

Svoje rozhodnutie určite nemusí ľutovať, pretože mladá slečna má naozaj obrovský talent a bude veľkou konkurenciou pre ostatných. Pozri si jej skvelé vystúpenie plné emócií.

10-ročná Roberta Battaglia a jej verzia „Shallow“

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.