Spomínaš si ešte na 8-ročnú raperku Lil ASH, ktorá svojou skladbou vyvolala poriadnu diskusiu? Vyzerá to tak, že nie je jedinou mladou raperkou, ktorá sa snaží preraziť v slovenskom šoubiznise. 

Svoju prvú skladbu vypustila do sveta aj 10-ročná Marion, ktorá sa inšpirovala životom v karanténe. Vydala skladbu „Pustite nás von“, v ktorej spieva o tom, že ju už nebaví sedieť doma a len pozerať do mobilu.

„Rok 2020 nám dal karanténu a tak sme mali dosť času na to skúšať nové veci. Marion odjakživa miluje spev a tak som sa rozhodol pomôcť jej s jej vlastným projektom. Pracujeme na ňom už niekoľko mesiacov a máme nachystaný celý album, ktorý sa pomaly nahráva a postupne to budeme dávať von,“ napísal na Instagrame jej švagor Marko z Kontrast Production.

Vypočuj si jej skladbu a utvor si vlastný názor. Vyjadriť ho pod videom však nemôžeš, pretože pridávanie komentárov je zakázané. Asi nechcú dopustiť to, čo sa spustilo na Lil ASH, ktorá si zlizla poriadnu kritiku. Každopádne, na to, že má Marion len 10 rokov, je to super výkon.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.