unsplash.com

Prvé rande je niečo, čím si musíme prejsť všetci. Niekedy nedopadne podľa predstáv a niekedy až nad naše očakávania. Všetko závisí od ľudí, ktorí sa stretnú.

V tomto článku nájdeš rady, ktoré by ti mali pomôcť, keď už príde k tomuto dôležitému stretnutiu.

# Použi farby, na ktoré nie si zvyknutá

Ak preferuješ nosenie jednej obľúbenej farby, prekroč svoju zónu komfortu a vymysli si niečo nové. Skús skombinovať farby, na ktoré nie si úplne zvyknutá. Ten výsledok určite neprekvapí len teba ale aj jeho. Dokážeš zaujať tým, že sa nebudeš báť niečoho nového, čo by prezentovalo tvoju osobnosť.

# Buď sama sebou aj v tom, čo rozprávaš

Ak ho chceš naozaj zaujať a stretnúť sa s ním znovu, mala by si mu hovoriť pravdu. Ak nadviažete kontakt založený na pochybnostiach, neskončí to dobre ani pre jedného z vás.

#Neuč sa poučky, ktoré mu povieš

Nemusíš vedieť o všetkom, čo má dotyčný rád. Pýtaj sa ho na jeho záľuby a voľný čas. Diskutuj s ním o témach, ktoré ti nie sú príliš známe. Určite ho poteší, ak ti bude môcť vysvetliť niečo nové. A ak si to zapamätáš a pochopíš, určite ho tým na ďalšom stretnutí ohúriš.

# Príď s nápadom

Možno nebude tvojou úlohou vymyslieť, čo všetko absolvuje na prvom rande, no mať menší nápad v zálohe nebude na zahodenie. Ak sa vám zmenia plány a budete musieť niečo narýchlo vymyslieť, určite ho poteší, že si premýšľala nad vašim spoločným časom.

Who do you want to be here with? @barbarabrigido 🍃 @carssun

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

# Udrž očný kontakt

Ak sa nebudeš hanbiť a dokážeš mu pozerať pri konverzácii do očí, určite si tým získaš jeho sympatie. Tým dávaš jasne najavo, že ťa zaujíma to, o čom rozpráva.

# Odkry kúsok tajomstva

Na začiatku by si nemusela hovoriť a tajomstvách, ktoré si medzi tebou a najlepšou kamarátkou. No prehovoriť o sne, poprípade trapase, nemusí byť na škodu. A možno to skončí tým, že sa aj on podelí o príhodu, na ktorej sa neprestanete smiať.

# Nekritizuj všetko okolo seba

Vyjadriť svoj názor k niečomu, čo sa ti nepáči, pokojne môžeš. No ak nad všetkými spoločnými situáciami ohrnieš nosom, bude to znamenať, že ťa nič nezaujíma. A chlap to môže zobrať osobne.

Weekend road trips!! @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

# Hľadaj niečo nové

Skús priniesť do vašej konverzácie niečo zaujímavé. Niečo na zamyslenie k debate, ktorá by nemala konca. S veľkou pravdepodobnosťou, by mohla pokračovať na ďalšom rande. S novými poznatkami a myšlienkami. Premýšľaj nad novými názormi a činnosťami, ktoré by si chcela vyskúšať.

# Nechaj mu priestor na vytvorenie názoru

Ženy rady rozprávajú dlho a zaujato. No je potrebné nechať aj druhú stranu, aby vyjadrila svoj názor. Popritom ako budeš počúvať, sleduj jeho reakcie a záujem, akým hovorí.

# Pamätaj, že výdobytky technológie sú zlo

Chápem, že v dnešnej dobe je pre niektorých ľudí príliš ťažké žiť svoj život aj mimo virtuálny svet. No ak dokážeš na určitý čas zabudnúť, že existuje mobilný telefón a to všetko, čo sa v ňom skrýva, jednoznačne tým ohúriš aj seba. A od neho máš plusový bod, že dokážeš vnímať vonkajší svet taký, aký je.

P.S.: A buď to len ty. Táka, aká naozaj si. 🙂 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife