Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Slnko svieti, voda láka… teplé slnečné dni sú priam stvorené na to, aby si so svojím frajerom vyskúšala niečo netradičné a možno trošku zakázané. Veď predsa zakázané ovocie chutí najlepšie. A ver nám, že na tomto si so svojím drahým pochutíš. 

Nezáleží na tom, či cez leto ostávaš doma na Slovensku, alebo sa chystáš niekam k moru. To vhodné miesto sa dá objaviť kdekoľvek, postačí ti s frajerom trochu odvahy, neviazanosti a spontánnosti.

1. Piknik na lúke

Začnime tým najjednoduchším. Zabaľ deku, nejaké to jedlo, fľašu vína a šup do prírody. Nájdite si nejaké odľahlé miesto na lúke, kde nebudete nikým rušení a po poháriku vínka sa určite obaja trochu osmelíte. Nezabudni ale všetok odpad pekne odhodiť do koša alebo si ho vezmi so sebou a vyhoď doma.

zdroj: Photo by Joanna Nix from Unsplash

2. Prechádzka po lese

Môže to vyzerať, že idete na hríby, no v skutočnosti sa budete venovať iným činnostiam. V lese nájdeš kopec stromov, o ktoré ťa môže frajer oprieť a keď chcete trochu viac súkromia, nájdite najbližší posed, z ktorého poľovníci zvyknú sledovať zvieratá.

3. Kancelária/iná práca

Ak musíš cez leto ťahať nadčasy a máš svoju vlastnú kanceláriu, zavolaj frajerovi, aby ťa prišiel vyzdvihnúť. Veď ktorá z nás netúži po scénke ako vystrihnutej z filmu, kedy muž všetko zhodí zo stola a vysadí si ťa naň? Nezabúdaj ale, že niekto to bude musieť aj upratať 🙂

4. Výťah

Spomeň si na scénu z 50 odtieňov. Obaja stojíte vo výťahu, napätie by sa dalo krájať. Ak bývate na vyššom poschodí, bola by škoda takúto šancu premárniť. Pozor však na zvedavú susedu, ktorá si výťah privolá tiež. Publikum predsa nechcete. Či áno?

zdroj: Ricardo Frietag/Lebenslauf from www.lebenslauf.org

5. Parkovisko/nákupné centrum

Kým človek nemá vlastný byt, radovánky v aute sú asi povinnou jazdou. Prečo si to však trochu neokoreniť? Choďte do nákupného centra a rozdajte si to rovno na parkovisku. Alebo aj vo vnútri sa nájde viacero možností. Čo tak skúšobné kabínky alebo verejné záchody?

6. Kino

V preplnenom kine to možno nepôjde, no fantázii sa medze nekladú. Ak ale kino nepraská vo švíkoch, vy dvaja sedíte úplne hore, lepšia príležitosť sa vám už nenaskytne. No z deja filmu si toho veľa pamätať asi nebudete 🙂

7. Loď/vlak

Ak sa chystáte niekam vlakom a náhodou sa ocitnete sami dvaja v kupé, bolo by hriechom nevyužiť to. Ak máš na sebe voľnú sukňu, o to lepšie. Sadni si na frajera a tvárte sa nenápadne. To isté môžete vyskúšať aj na lodi. To príjemné kolísanie vám k tomu len dopomôže.

8. Záchod v lietadle

Ak si milovníčkou romantických filmov, po tomto mieste určite tajne túžiš. Nezáleží na tom, či tvoj let bude trvať len 2 hodiny, alebo aj 8, malé rozptýlenie si s priateľom môžeš dopriať.

9. Pláž/ostrov

Ak si trochu odvážnejšia a nevadí ti možné publikum, skúste si to rozdať na pláži. Ak sa ale chcete vyhnúť možným okoloidúcim, urobte si výlet na nejaký odľahlý ostrov, kde nájdete zašité miesto vhodné pre vaše radovánky.

zdroj: Photo by Asad Photo Maldives from Pexels

10. Bazén/more

Ak sa spýtate žien, kde zažili najlepší sex v ich živote, mnohé odpovede budú práve vo vode. Nezáleží na tom, či to bude bazén, jazero alebo more, určite na tento zážitok nikdy nezabudneš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.