Nechutnosti vo vzťahu

Možno ti to príde zvláštne, no nechutnosti vo vzťahu vás dokážu ešte viac stmeliť. Keď s partnerom začneš bývať, musíte si navzájom zvyknúť na to, čo donedávna ostávalo vo vašom súkromí za dverami tvojej izby. Boli to tajomstvá, ktoré možno nevedeli ani tvoji rodičia.

Vo vážnom vzťahu to všetko dáva iný rozmer. Ste si zároveň najlepšími priateľmi, milencami a dokonca sčasti máte aj akýsi súrodenecký vzťah. Tak nejako sa z dvoch osôb stáva jedna veľká osobnosť.

Každý má svoje chyby a vy sa milujete aj s nimi. Medzi nich ale patria aj poriadne bizarnosti, ktoré by vám možno na niekom inom vadili, no ak je to pravý vzťah, akceptujete ich a skôr si z nich strieľate. Je to zábava.

Nechutnosti vo vzťahu
zdroj: Unsplash/Candice Picard

Tak čo? Robíte nasledujúce nechutnosti vo vzťahu aj vy? Ak nie všetky, tak aspoň väčšinu, však? Nehanbi sa to priznať!

Špárate sa v nose

Možno ste sa už navzájom pristihli, ako si špárate v nose. Proste ste tam mali sucho alebo vám tam niečo vadilo a boli ste leniví si zájsť po vreckovku, aby ste to vyfúkali. Chlapi to nechcú priznať, no najčastejšie to robia tak, že to potom aj zjedia.

Vytláčate si vyrážky

Pre niekoho nechutné a nepríjemné, iní sú na tom zase závislí. Jeden z páru vždy je ten, kto vytláča vyrážky a druhý iba trpí. A tomu druhému za žiadnych okolností na vyrážku ani nesiahne.

Nechutnosti vo vzťahu
zdroj: Unsplash/Allef Vinicius

Chodíte neupravení

Hoci sme už aj my niekoľkokrát naznačili, že vo vzťahu sa neoplatí chodiť neupravená, pretože sa s tebou chalan môže rozísť, určite to robíš aj tak. Možno sa ti deň predtým nechcelo umyť vlasy. Alebo ich máš rozstrapatené. Občas si na tvár nanesieš akúsi masku a vyzeráš ako zombík, no nie každý deň máme všetci ružový.

A je pravdou, že v dlhodobom vzťahu je to proste tak. Musíte sa naučiť vnímať sa príťažliví, aj keď ste neupravení. Tu vidno aj to, či sa milujete preto, kým ste zvnútra a nie len povrchne. 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating