Instagram/odzadu_fashion

Kapsulový šatník je budúcnosťou módy a predovšetkým tej udržateľnej. Nepotrebujeme mať plné skrine nekvalitných kúskov, ktoré sa po pár použitiach nedajú nosiť, pretože sú rozťahané a neforemné. Je lepšie investovať do niekoľkých naozaj kvalitných vecí, ktoré môžeš spolu kombinovať a vždy si tak vytvoríš nový outfit.

V našom predošlom článku sme ti priniesli niekoľko tipov, ako si kapsulový šatník môžeš vytvoriť. Teraz sa pozrime na to, aké oblečenie by ti v ňom nemalo chýbať, aby ti spolu dobre ladilo.

Biela košeľa

Univerzálny kúsok, ktorý môžeš nosiť k rifliam a rovnako aj k sukni. Môžeš si k nemu dať sako alebo pokojne aj sveter a vždy budeš vyzerať štýlovo.

Obyčajné čierne/biele tričko

Na každodenné nosenie by si mala zvoliť jednoduché jednofarebné tričká, najlepšie bavlnené. Vyberaj neutrálne farby ako čiernu alebo bielu, ktoré sa hodia ku všetkému. Taktiež k nim môžeš doladiť čokoľvek, športové tenisky, ale tiež elegantné lodičky.

Elegantný sveter

V šatníku by si mala mať aspoň jeden pekný a pohodlný sveter, ktorý si môžeš dať k tričku, ale tiež ku košeli. Môže byť aj farebný, ale odtieň vyberaj taký, aby sa hodil ku zvyšku tvojho oblečenia.

Dobre padnúce rifle

Každá žena by mala mať aspoň jedny rifle, v ktorých bude vyzerať dokonalo. Môžeš si k nim obuť tenisky aj lodičky a na vrch môžeš zvoliť tričko, košeľu, sveter či sako.

„Malé čierne“ šaty

Klasické krátke čierne šaty môžeš nosiť počas bežného dňa, no rovnako sa hodia aj na večer alebo na podujatie, kde chceš zažiariť.

Midi/dlhé šaty

Okrem krátkych by v tvojej skrini mali byť aj jedny dlhšie šaty, ktoré môžeš rovnako využiť pri rôznych príležitostiach. Vhodné sú napríklad do práce či do školy, ale taktiež do divadla alebo na koncert.

Jednoduchá sukňa

K sukni si môžeš skombinovať košeľu, tričko alebo aj sveter. Farbu nezabudni prispôsobiť zvyšku tvojho šatníka.

Univerzálne sako

Na chladnejšie dni je vhodné sako, ktoré môžeš tiež využiť na viacero príležitostí. Namiesto oversize kúsku uprednostni radšej obtiahnutejšie, v ktorom dobre vynikne tvoja postava.

Rifľová bunda

Ak nechceš pôsobiť veľmi elegantne, vynikajúcim riešením bude denimová bunda, ktorá je nadčasovým kúskom.

Trenčkot/kabát

Keď sa vonku ochladí, budeš potrebovať aj kabát alebo trenčkot. Vyberaj neutrálne farby, ideálne hnedú, béžovú alebo pokojne aj čiernu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista