Instagram/monikalarssen

Sú len dva typy ľudí. Tí, ktorí ráno vstávajú s nadšením a od momentu, kedy otvoria oči, sú plní energie, a potom sú tu takí, čo odkladajú budíček do poslednej minúty a potrebovali by, aby ráno trvalo aspoň o 2 hodiny dlhšie, aby sa spamätali, že už musia začať fungovať. Ak do tej druhej skupiny patríš aj ty, máme pre teba skvelé riešenie, na ktoré možno budeš na začiatku nadávať, ale neskôr budeš viac než spokojná.

Nie je totiž nič lepšie, než začať svoj deň krátky tréningom. Ak ťa nebaví beh a nevieš si predstaviť, že by si po zobudení kráčala do posilky, nemusíš sa báť. Aj doma si vieš plnohodnotne zacvičiť. Výhovorku, že na to nemáš čas, ani nevyťahuj, pretože tieto naše tipy ti nezaberú viac ako 10 minút.

Ide o rýchle workouty, ktoré zvládneš odcvičiť ihneď po zobudení. Nie len, že si vďaka nim ponaťahuješ svaly a okamžite zabezpečíš denný prísun pohybu, ale ťa aj nabijú pozitívnou energiou, z ktorej budeš čerpať po zvyšok dňa. Zaručujeme ti, že po pár dňoch sa z toho stane tvoja obľúbená rutina. Tak čo, prekonáš svoju rannú lenivosť? 

Toto zvládneš ihneď po tom, čo sa postavíš z postele

Tanečné kardio je zárukou návalu energie

Ak si za niečo v pomalšom tempe, joga je pre teba ideálna

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness