Vďaka týmto aktivitám, ktoré môžeš vykonávať hneď ráno, budeš mať lepší deň. Začneš ho produktívne, budeš plná energie a dobrej nálady. Vieš čo je však najlepšie? Zaberú ti len desať minút z tvojho dňa.

Studená sprcha

Začínať deň studenou sprchou je najrýchlejší spôsob, ako sa prebudiť. Zo začiatku tam nemusíš tráviť tak veľa času, no postupne, deň za dňom, by si sa mala dopracovať k niekoľkým minútam. Výborný benefit je aj to, že sa otužíš a zlepší sa ti imunita.

View this post on Instagram

ᗰOᖇᑎIᑎG 🐰 ⠀ Доброе утро-это когда после такого отдыха, ты как заново родился 🙈😁 ⠀ Хочу чтобы вы так же проводили время в самых душевных местах ♥️💭 это SPA одно из восхитительных в Москве, мы тут не первый раз и не последний 😍 так что рекомендую и советую @respace_spa ⠀ И я дарю вам от меня ну очень принятую СКИДКУ -20% просто скажи код KV0819 ❗️ ⠀ Кто был ?? 🕺🏼 ⠀ #blogger #travel #moscow #travelblogger #discovermoscow #beautifulgirl #lifestyle #lifestyleblog #exploremoscow #москва #блоггер #красивыевидырядом

A post shared by Viktoriya Kabochkina 🐰 (@viktoriya_kabochkina) on

Ranná rozcvička

Hneď po sprche je ranná rozcvička najlepší spôsob na to, ako sa naštartovať do nového dňa. Môžeš zvoliť klasickú jógu, alebo dynamický strečing. Výber je na tebe – akýkoľvek pohyb ráno ťa preberie.

Meditácia

Aktivita, ktorá ťa do dňa naštartuje pozitívne. Vďaka meditácii bude tvoja myseľ pokojná a ty budeš vďačná za krásny deň. Keď budeš pociťovať v práci stres, rýchlejšie sa uvoľníš, pretože budeš vedieť, že si ráno meditovala a všetko sa dá do poriadku.

Upečenie raňajkového koláča

Si z tých ľudí, ktorí sa bez raňajok nepohnú z domu? Uvar si kávu a „upeč“ si raňajkový koláčik do hrnčeka. V hrnčeku zmiešaj 4 lyžice ovsených vločiek, vajíčko, trochu mlieka (podľa konzistencie), lyžicu medu a môžeš pridať aj ovocie (rozpučený banán, nakrájané jahody alebo čučoriedky). Túto zmes v hrnčeku daj na 2-3 minúty do mikrovlnnej rúry a potom si vychutnaj svoje sladké ráno.

View this post on Instagram

ᗰOᖇᑎIᑎG GᑌYᔕ🐰 . Завтраки на Санторини -это мечта для тех кто любит красивые фоточки🥳😁 практически всегда завтрак входит в стоимость номера ,в большинстве отелей нет мест общего питания и все завтраки сервируют у тебя на балконе 🤤🥺 идеально ,согласны ?💭 . #travel#blogger#travelblogger#viktoriyakabochkina#путешествия#италия#викториякабочкина#love#follow#goodmorning#happy#beautiful#mi#girls#girl#blogger#счастье#девушка#девочкитакиедевочки#travel #photographer#travel#morning#travelblogger#streetstyle#style#woman#love#santorini

A post shared by Viktoriya Kabochkina 🐰 (@viktoriya_kabochkina) on

Starostlivosť o pleť

Ak nemáš rada studenú sprchu, starostlivosť o pleť to môže vykompenzovať. Zavri sa v kúpeľni na desať minút a vychutnávaj si to. Urob si zo starostlivosti o pleť „tvoju chvíľku“ a rituál, kedy ťa nebude nikto rušiť.

Počúvanie podcastu

Ak ráno nestíhaš, výbornou voľbou je podcast. Na internete nájdeš témy od výmyslu sveta, ktoré ti prinesú hodnotné informácie. Keď sa chystáš do práce a raňajkuješ, môžeš počúvať niečo, čo tvojim ušiam lahodí.

Rýchle upratanie postele

Aj psychológovia tvrdia, že ak si ustelieš posteľ hneď po prebudení, budeš sa cítiť lepšie, než keď to odložíš na neskôr. Budeš mať zo seba lepší pocit a hneď ráno urobíš produktívnu vec.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.