instagram/couplegoals

V dnešnej dobe sa dá za neveru považovať viac činností, než to bolo v minulosti. Možno si povieš, že svojho partnera nepodvádzaš a nerobíš nič zlé, no tieto veci sa dajú považovať za neveru.

Dávaj si pozor, aby si ich nerobila, pretože sa tvoj partner môže cítiť ohrozený.

 1. Keď si v miestnosti plnej mužov a zohneš sa v pravý okamih – si si vedomá toho, že sa ti dívajú na zadok (alebo niečo iné) a vôbec ti to nevadí.
 2. Keď sa rozprávaš s mužom, ktorý je slobodný a ty si zadaná. Dá sa to považovať za malú neveru vtedy, ak vaša konverzácia obsahuje vášnivé a horúce slová, ktoré by nikto nemal počuť (iba partneri vo vzťahu).
 3. Keď sa pred odchodom z domu upravíš tak, aby si pôsobila vzrušujúco. Nebolo by na tom nič zlé, keby to nebolo s úmyslom zaujať všetkých mužov naokolo.
  zdroj: Photo by Nicolle Kreisch from Pexels
 4. Ak miluješ pohľad muža, ktorý hovorí: „Vyzliekam ťa očami, pretože sa mi páčiš.“
 5. Keď mužovi povieš, že máš priateľa, no napriek tomu s ním ďalej flirtuješ, dávaš mu rôzne návrhy a nevadí ti to.
 6. Keď si píšeš s mužom, s ktorým máš veľmi blízky vzťah a používaš viac smajlíkov, než pri tvojom priateľovi. Tvojmu partnerovi to môže prekážať.
 7. Keď si v lete oblečieš mini sukňu/mini šaty, pretože vieš, že v práci stretneš kolegu, na ktorého chceš zapôsobiť.
  zdroj: instagram.com/diclassicx
 8. Ak s mužom nadviažete očný kontakt na dlhšiu dobu, než by sa patrilo. Nie je to správne, pretože neverbálne flirtovať by zadaná žena mala iba so svojím partnerom.
 9. Ak chodíš cvičiť a po tréningu robíš strečing priamo pred mužmi, pretože si si vedomá toho, že sa budú dívať.
 10. Keď ješ v lete nanuk, alebo zmrzlinu tak, že to privolá pohľady všetkých mužov. Vieš, že budú myslieť na konkrétnu vec, no tebe to neprekáža a užívaš si to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating