pexels.com

Pravdepodobne to žiaden muž nepovie nahlas, ale je jasné, že muži milujú randenie a vzťahy rovnako ako ženy. Je to predsa prirodzená vec! Takže, dnes ti ukážem 10 sladkých vecí, ktorými si získaš každého muža.  

Keď z neho urobíš svojho ochrancu

“Cítim sa bezpečne, keď si pri mne.” Muži milujú počúvať túto frázu. Vďaka tomu sa cítia silní a my vieme, že zo správnych dôvodov.

Keď sa s ním dokážeš smiať

“Si ako moje slnko.” Zakaždým, keď to poviem svojmu priateľovi, aj na jeho tvári sa objaví úsmev. A samozrejme, potom vybuchneme do smiechu. Takže, ver mi, funguje to!

Keď sa tvoje srdce scelí vďaka jeho láske k tebe

“V živote som nikdy nestretla takého muža, ako si ty.” Viem, my ženy by sme to tiež rady počuli, samozrejme. Len si pamätaj to, že čo by si počula rada ty, ocení aj on.

Keď mu povieš, že ti chýba

“Želám si, aby si tu bol. Chýbaš mi.” Nemôžeš to hovoriť moc často, najmä nie vtedy, ak sa vidíte skoro každý druhý deň. Namiesto toho to použi vtedy, kedy ho nebudeš vidieť dlhšie. Poteší ho to.

Keď ho necháš, aby ťa rozmaznával

“Milujem, keď robíš …” Chceš, aby muž pokračoval vo veciach, ktoré sa ti páčia? Len mu to povedz. A urobí ich s radosťou. A pokojne aj ešte viac.

Keď mu dáš pocítiť, že je tvoj najlepší priateľ

“Teší ma, že si s tebou tak dobre rozumiem.” Budeš prekvapená, ale muž si to bude ceniť. Len si pamätaj, že to bude fungovať iba vtedy, ak to tak naozaj budeš cítiť.

Keď mu dáš pocítiť, že jeho hlas musíš počuť každý deň

“Naše rozhovory mi vždy zlepšia deň.” Túto frázu môžeš používať často, pretože vyjadruje tvoju náklonnosť k nemu, ale zároveň nepôsobí tak, aby si ho odstrašila.

Keď s ním chceš zažiť všetky skvelé veci

“Chcela by som, aby sme všetky krásne veci mohli vidieť spolu.” Za touto frázou sa skrývajú hlboké emócie, pretože vieš, že on je tá správna osoba na to, aby s tebou zdieľala všetky krásy sveta.

Keď oceníš jeho oblečenie

“Oh, tá nová košeľa ti pristane.” Ak si kvôli tebe dal na svojom vzhľade záležať (nie, záležať neznamená 5-minútová sprcha), mala by si to dať najavo tým, že ho pochváliš. Bude potešený.

Keď ho budeš podporovať

“Ja v teba verím.” Najkrajšie slová, ktoré môže muž od ženy počuť – to, že pri ňom stojíš a že ho podporuješ v tom, čo robí. Rozhodne to ocení.

 

Zdroj: thetalko.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating