Photo by Milan Surbatovic on Unsplash.com

Naozaj nikto nechce tráviť leto tak, že bude písať svojim bývalým láskam. Ak si už taká zúfalá, že si nad tým rozmýšľala, prečítaj si toto. Mohla to byť veľká láska, chápem, ale už skončila. Dôležité je, aby si v tomto období nebola sama. Tu nájdeš aktivity, ktoré môžeš robiť spolu s tvojou kamarátkou alebo partiou:

 1. Využi korčuliarske trasy na to, aby si sa išla s priateľmi korčuľovať. Nezáleží na tom, že je to v inom meste. Spravte si z toho celodenný výlet.
 2. Choď si pozrieť hrad, no vyber sa v noci. V lete ponúkajú viaceré hrady či zámky túto možnosť. Je skvelé ju využiť.
 3. Ak sa nudíš, zober svoju kamarátku na minigolf. A ak ťa to nikdy nelákalo, tak tomu aspoň dáš šancu v tejto „mini“ verzii.
 4. Zorganizuj veľkú párty pod holým nebom. Môžeš pozvať priateľov zo školy alebo kolegov z brigády. Párty jednoznačne patrí k letu a ak sa nudíš, vrhni sa do jej organizácie ty.
  zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash.com
 5. Skús si vyrábať domáce zmrzliny. Suroviny, ktoré na to potrebuješ, nájdeš ľahko v obchode a tým, že rozhoduješ ty, môžeš mať každý deň nové príchute.
 6. Nauč sa hrať na gitare pár akordov. Môžeš ohúriť svojich známych a ešte sa aj dobre zabaviť.
 7. Maľuj. Pusť si k tomu dobrú pesničku a namaľuj čo práve cítiš. Môže v tebe vyvolávať rôzne pocity, no najmä uvoľní všetok chaos v tebe.
 8. Daj dokopy tím a vyberte sa na Laser game. Je to rýchla a bláznivá hra, pri ktorej zabudneš na všetko.
 9. Zavolaj niekoho, s kým si píšeš, k vám do mesta a urob mu sprievodcu. Koniec koncov, môže to byť aj tvoja babka, ktorá už nechodí tak často von. Dôležité je, aby si nemyslela na chalanov a bola vonku na vzduchu. 🙂
 10. Vyber sa do hvezdárne. Na Slovensku je ich veľa, prečo to nevyskúšať? Uvidíš odtiaľ krásne hviezdy a dozvieš sa niečo zaujímavé.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating