Sexuálnych scén je priveľa už aj vo filmoch. Horizontálne bozkávanie, diskrétne rozopínanie podprseniek nasledované silnými vzdychmi. V každej sexuálnej scéne je čoraz ťažšie zapôsobiť na publikum. Diváci sú citliví na všetko, dokonca aj na nahotu. Čo je dôvod, prečo niektoré najsexy filmy nemajú žiadne scény s nahotou.

Zaujímave je, že nie všetky scény, ktoré uvádzame nižšie sú sexuálne scény. Teda faktom je, že vo väčšine filmov so sexuálnymi scénami, popr. romantickými scénami sa objavuje iba nahý iba mužský alebo ženský chrbát.

Ale týchto 10 scén je dôkazom toho, že nahota ako taká vo filme byť nemusí, a predsa je film sexy.

1.Avengari- Loki a Black Widow

Tomov Hiddletonov nebezpečný akcent a Blackovej Windowsovovaej úžasná sebadôvera pri ich hádke, vytvára túto scénu jedinečnú a žhavú.

avang

2. 10 rokov – Reeves and Elise

V tejto inscenácií Reeves (Oscar Isaac)  po 10 rokov odhaľuje, že je stále zaľúbený do Elise (Kate Mara). Čo môže byť viac sexy ako sledovať chlapa, ktorý vyznanie lásky vloží do svojej piesne.

rokov

3. Pokánie – Cecilia a Robbie

Nie veľmi známu scénu z knižnice charakterizujú iba malé náznaky nahoty. Tá sexuálna časť je práve o tej chémií medzi hercami Jamesom McAvoyom a Keiri Knightly. Krátke shoty Cecíliných zelených šiat, ktorých sa Robbie dotýka robí túto scénu totálne sexy.

cec

4. Jana Eyrová- Rochester a Jana Eyrová

Doslova všetko, čo Michael Fassbender ako Rochester povie Jane Eyrovej v tomto filme, musí byť automaticky sexy. Však sa na neho len pozri.

jana

5. Dannyho jedenástka- Danny a Tess

Scéna na konci filmu Dannyho jedenástky, kedy Danny hovorí Tess zbohom, len aby jej tajne vložil telefón do kabáta a potom ju nežne pobozká na tvár. George Clooney dokáže túto scénu zahrať neuveriteľne intímne.

dannz

6. Pretty Woman- Edward a Vivian

Scéna, kedy má Julia Roberts, pravdepodobne, na sebe toho viac ako od začiatku filmu. Práve preto je tento snímok ešte viac vzrušujúci.

pretty

7. Spider Man- MJ a Peter/ Spider Man

Bozkávanie dole hlavou je definícia romantiky pre celé generácie. Nie je to sexy ?

spider

8. Beyond the Lights- Noni a Kaz

Vo filme nie je tak veľa nahoty, ako sexu samotného. Avšak jedna z najsexy momentov vo filme samotný sex vôbec nezahŕňa. Je to vtedy, keď Kaz ukáže Nonovi jej prírodné vlasy po prvý krát.

noni

9. X- Man 2 – Tuláčka a Iceman/ Bobby

Ich bozk spočíval v tom, že Bobby pri ňom vždy riskoval svoj život, čo urobilo túto scénu úplne sexy.

xman

10.  Pýcha a predsudok – Pán Darcy a Elizabeth

Sledovať Colina Firtha ako pána Darcyho skočiť do toho zakaleného jazera a vyjsť z neho totálne premočený a úplne oblečený je dosť sexy na to, aby každého dostal na kolená.

giphy

zdroj: www.bustle.com, zdroj titulnej foto: www.movie-list.com