Ženy a muži majú vo veľa veciach odlišný názor. Ani dnes to nebude inak a predstavím ti pár vecí, ktoré ženy robia a myslia si o nich, že nie sú príťažlivé.

Napriek tomu ich však muži považujú za rozkošné a sexy.

 1. Ak sa hrajú s vlasmi – mužom príde neuveriteľne zvodné to, ak si ženy prehrabnú rukou vlasy. Pritom môžu ženám napríklad len zavadzať, vôbec im to nepríde tak vzrušujúce.
 2. Ak majú oblečené pánske oblečenie – pre muža to znamená jasný impulz v tom, že ženy chcú toho muža, ktorého tričko (alebo iný kus oblečenia) majú na sebe.
 3. Ak sa nenamaľujú – hoci si ženy myslia, že nenamaľované nie sú až také príťažlivé ako namaľované, muži si cenia oveľa viac prirodzenú krásu.
 4. Ak majú odhalené plecia – niektoré ženy to neberú ako sexy vec, pretože môžu byť na ulici obťažované, no každý správny a dobre vychovaný muž to vie oceniť bez toho, aby niektoré ženy urazil (pretože niektoré sa vedia uraziť aj vtedy, ak to je myslené v dobrom).
  zdroj: Photo by Mickael Gresset on Unsplash
 5. Ak nosia okuliare – mužom prídu viac atraktívnejšie ženy, ktoré okuliare nosia, ako tie, ktoré ich nenosia. Ženy sa často hanbia za to, že ich majú, no nie je na to jediný dôvod.
 6. Ak sú niekde zašpinené, keď varia – pre ženy hotová katastrofa, no mužov to priťahuje, pretože vedia, že tieto ženy dokážu niečo uvariť a neboja sa trochu špiny.
 7. Ak sú zapálené pre vec – niektoré ženy si myslia, že nie je moc dobré prejavovať svoju múdrosť a inteligenciu, pretože muži chcú len ženy, ktoré sú pekne oblečené a dobre namaľované. To nie je úplná pravda, mužov priťahujú hlavne ženy, ktoré majú aj niečo v hlave a vedia sa s nimi dobre porozprávať.
 8. Ak nemajú príliš dlhé nechty – módny trend v ženskom svete je módny trend. No mužom sa páčia prirodzené nechty a tie ženy, ktoré ich majú (a majú svoje nechty) sú pre nich sexy.
 9. Ak si čítajú a niečo ich zaujíma – čítanie už dávno vyšlo z módy. To si myslia niektoré ženy. No zahĺbené ženy do knižky sú pre mužov veľmi zaujímavé.
 10. Ak sú aj ony raz za čas iniciatívne – to, že by mal mať iniciatívu len muž, je mýtus, ktorý treba pomaly búrať. Pre mužov je príťažlivé, keď vedia (nielen) sexuálne veci iniciovať aj ženy.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.