Instagram/hilaryduff, Instagram/gwenstefani

Ako si predstavuješ ženy – matky, ktoré vychovali niekoľko detí? Často máme pomýlenú predstavu o tom, že musia vyzerať unavene, strhane či zanedbane. Opak však býva pravdou a o niektorých z nich by si ani nepovedala, že naozaj rodili (aj niekoľkokrát). Minimálne ich postavy tomu nezodpovedajú. 

Niekoľko jasných ukážok máme aj vo svetovom šoubiznise. Vybrali sme 10 známych žien, či už speváčok alebo herečiek, ktorým materstvo a rodičovstvo naozaj prospieva, pretože nikdy nevyzerali lepšie.

Ktorá z nich vyzerá podľa teba najkrajšie?

Blake Lively

Vedela si o tom, že 34-ročná herečka je matkou troch detí? Rozdiely medzi nimi nie sú veľké, majú 6, 5 a 2 roky. Na sociálnych sieťach ich s manželom neukazujú takmer vôbec, no ich vzťah je priam ukážkový.

Emma Roberts

Emma Roberts má 30 rokov a svoje prvé dieťatko priviedla na svet na konci minulého roku. Ako však môžeš vidieť, materstvo si užíva a vyzerá, že je naozaj veľmi spokojná.

Hillary Duff

Rovnako ako Blake Lively, aj 34-ročná Hillary Duff je už trojnásobnou matkou. Jej deti sú vo veku 9 rokov, 2 roky a pol roka. S úsmevom na tvári zvláda aj výchovu malého bábätka.

Kylie Jenner

Máme tu najmladšiu mamičku z tohto zoznamu. Kylie Jenner má 24 rokov a jej dcérka má 3 roky. Na ceste je už aj druhé dieťatko, pretože Kylie je momentálne tehotná.

Jessica Alba

40-ročná herečka má tri deti, vo veku 13, 10 a 3. Aj napriek väčšiemu vekovému rozdielu spolu všetci vychádzajú veľmi dobre a Jessica vyzerá úžasne.

Gwen Stefani

Verila by si tomu, že speváčka Gwen Stefani má už 52 rokov? Na svoj vek nevyzerá a ani na to, že porodila tri deti. Tie sú vo veku 15, 13 a 7 rokov.

Beyoncé

40-ročná speváčka je tiež trojnásobnou mamou. Svoje deti na sociálnych sieťach neukazuje, užíva si s nimi len súkromie. Prvá dcérka má 9 rokov a dvojičky 4 roky.

Reese Witherspoon

Čím je staršia, tým je krajšia. Platí to aj o herečke Reese Witherspoon, ktorá má 45 rokov a tri deti. Najstaršia dcéra má 22 rokov, prostredný syn 17 a najmladší syn 9.

Megan Fox

35-ročná herečka tiež nevyzerá na to, že by bola matkou troch detí. Sú medzi nimi dvojročné rozdiely a sú vo veku 9, 7 a 5 rokov. Aj keď vyzerá Megan skvele, vyšla s pravdou von, že trpí psychickou poruchou, ktorá sa týka jej vzhľadu.

Kate Hudson

Na záver tu máme 42-ročnú herečku, ktorá má tiež tri deti. Tá trojka je zjavne obľúbené číslo v šoubiznise. Medzi deťmi sú väčšie rozdiely, sú vo veku 17, 10 a 3 roky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife