Vo vzťahu existuje mnoho krásnych vecí.

Dokonca aj muži priznávajú, že im nežnejšie polovičky prinášajú do života veľa dôvodov na úsmev. Nie vždy sú to však ochotní priznať a rozprávať o tom, čo na ženách milujú najviac. Ale ak už, srdcia sa nám topia. Toto je 10 vecí, ktoré muži na ženách milujú!

Hlasný smiech

Na žene, ktorá sa dokáže schuti zasmiať bez toho, aby sa trápila nad tým, ako v danej chvíli vyzerá je niečo okúzľujúce. Muži to jednoducho milujú. V tej chvíli z nej ide neskutočné sebavedomie a radosť zo života.

Keď nosí jeho oblečenie

To je niečo, čo milujú rovnako aj ženy. Obliecť sa do jeho vecí a cítiť sa pohodlne a bezpečne. Pre mužov je kradnutie ich oblečenia rovnako roztomilá vec. V jeho košeli ženy vyzerá občas viac sexy ako v mini šatách.

Zamilovaný pohľad

Oči sú oknom do duše a často prezradia viac ako slová. Stačí jeden pohľad a vie, ako veľmi je milovaný. Očný kontakt je vašim vlastným tajným jazykom.

Hra s perami

Jedna z tých sexy a lákavých vecí je hra s perami. Presnejšie povedané, keď si žena jemne hryzie do pery. Chlapov to dostáva do vytrženia!

Keď vie, čo chce

Od tých malých vecí ako to, čo si dá na večeru až po životné ciele. Ak sa chlap na niečo pýta, tak preto, že chce naozaj vedieť odpoveď. A ženy, ktoré vedia čo chcú sú skutočne atraktívne!

Keď sa pri ňom cíti pohodlne

Tak pohodlne a prirodzene, že nepotrebujú mať na sebe každý deň full make-up. Keď trávia čas spolu a je im fajn aj v teplákoch, bez líčenia a s vlasmi v drdole.

Starostlivosť počas choroby

Dobre vieme, ako dokáže chrípka zložiť aj tých najväčších chlapov. Takže gesto starostlivosti si veľmi vážia. Keď sa prejaví tá starostlivá ženská stránka, ktorá im podá pohár čaju.

Keď sa nahodí

Prirodzenosť muži milujú, ale rovnako aj ten čas, kedy sa žena vyparádi, a hlavne, ak je to kvôli nemu. Sexy prádlo, pekné šaty na večeru a nový účes. S láskou a hrdo sa s takou ženou muž prechádza mestom.

Keď ho počúva

Mať vo svojej partnerke lásku a podporu chce každý chlap. Nadovšetko milujú, ak vedia, že ich žena naozaj počúva a venuje tak svoju pozornosť niekomu, na kom jej záleží.

Vášeň

Vidieť vášeň v niekom, koho človek miluje je priam návykové a prináša do života energiu. Muži radi sledujú, ak žena niečo robí s vášňou – je jedno, či o niečom vášnivo rozpráva alebo ide o jej vášeň k jej koníčku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.