Aj ty máš každodennú dilemu, kedy si nemáš čo obliecť? Správny šatník by mál stáť na základných pilieroch, o ktoré sa môžeš vždy oprieť. Tieto dôležité kúsky ťa zachránia vždy, keď nevieš, čo na seba.

Koženka

Koženka je must-have kúskom, ktorý by si rozhodne mala mať v šatníku. Skvelé na nej je to, že ju môžeš kombinovať so športovým a aj elegantným outfitom. Vyberaj si však koženku uvážene a radšej zainvestuj do kvalitného kúsku, inak sa ti lacná koža na nej po jednej sezóne vyšúcha.

zdroj: weheartit.com

Skinny jeans

Skinny jeansy sú presne ten typ kúsku, že keď nevieš čo na seba, zvoľ si dobre padnúce jeansy, pretože sa nehovorí nadarmo, že dobré rifle sú základom skvelého oufitu. Už je dávno z módy farebná variácia, preto si vyber klasické modré či čierne.

zdroj: weheartit.com

Camel Coat

Alebo teda „ťaví kabát“. Áno, kabát ťavej farby sa hodí snáď ku všetkému. Môžeš ho prevetrať už na jeseň k poltopánkam, môžeš ho kombinovať s ruksakom, rolákom, kabelkou či dokonca teniskami. Výber je už naozaj len na tebe.

zdroj: pinterest.com

Klasické tričko

Alebo tričko, ktoré máš veľmi rada. Je jedno, či je to tvoja obľúbená kapela, výrok alebo tvár tvojej obľúbenej osobnosti, mať kvalitné tričko je naozaj základ.

zdroj: weheartit.com

Biela blúzka

O bielej blúzke sa hovorí, že ak nemáš čo na seba, daj si bielu blúzku. Tento klasický kúsok vieš skombinovať naozaj s hocičím od rifiel, cez poltopánky, tenisky či sukne a môžeš ho využiť či už do práce alebo do školy.

zdroj: weheartit.com

Sako

Sako už nie je len záležitosť významných udalostí či skúšok v škole. Tento kúsok sa dá kombinovať s riflami či so sukňami alebo teniskami na každý deň. Ak ho dobre skombinuješ, vytvoríš pohodlný, no zároveň elegantný look. Je len na tebe, či dáš prednosť klasickému čiernemu alebo vyskúšaš pásikavé alebo farebné.

zdroj: weheartit.com

Klasické lodičky

Aj keď možno nie si veľkou fanúšičkou opätkov, nikdy nevieš, kedy sa ti zídu a preto je fajn si zaobstarať klasické lodičky, ktoré budeš milovať.

zdroj: weheartit.com

Trenchcoat

Nestarnúca klasika, ktorú vyťahujeme zo šatníkov hlavne v prechodnom období a bude vždy vyzerať dobre. Hodí sa naozaj ku všetkému a preslávila ho najmä v 50. rokoch naša obľúbená Audrey Hepburn.

zdroj: instagram.com/emmahill

Kvalitná taška

Je len na tebe, či dávaš prednosť crossbody kabelkám, veľkým taškám alebo ruksakom, no nikdy nepodceňuj tento kúsok. Keďže je veľmi praktický a často využívaný, mala by si si dať záležať na jeho kvalite a použiteľnosti.

zdroj: pinterest.com

Kvalitné okuliare

Lekári odporúčajú, aby sme si aspoň raz za pár rokov dopriali kvalitné okuliare s UV filtrom a preto si naozaj daj záležať na výbere. Niet na dobré okuliare nielen z pohľadu kvality, ale aj efektívnosti cez leto a dokonca aj cez zimu. Taktiež nám pomáhajú zakryť náš výzor deň po žúrke :).

zdroj: pinterest.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.