Baran: 

Čo najviac prekvapí ľudí o baranovi je to, koľko tajomstiev majú. Vo všeobecnosti nechcú, aby niekto niečo vedel a neradi odhaľujú svoje city, takže ak vieš, že ti baran dáva úplnú dôveru, môže to ťa prekvapiť, ale aj potešiť.

Býk:

Býk ťa prekvapí v tom, ako vie dobre zorganizovať čas a manažment. Ani si to nevšimneš, ale býk robí všetko bez meškania a bez toho, aby sa stresoval. Jeho plány sú premyslené perfektne.

Blíženci: 

Blíženci budú o tebe rozmýšľať viac, ako dajú na javo. Prekvapí ťa to, pretože si myslíš, že mu je jedno, kto si a ako sa cítiš. No v skutočnosti si všímajú aj malé detaily.

Rak: 

Rak ťa dokáže prekvapiť, aký veselý vie byť, keď cíti bolesť a zlomené srdce. Všetko skrýva za úsmev.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Lev sa zdá byť viac praktické znamenie ako romantické a citlivé, no opak je pravdou. Prekvapí ťa to, ako veľmi analyzujú svoje emócie a vzťahy. Vôbec by si to na neho nepovedala.

Panna:

Panna ako znamenie má veľa energie aj mimo práce. Môže sa zdať, že to, aká aktívna je v práci, kompenzuje tým, že doma relaxuje. Opak je však prekvapenie, že panna je aj doma veľmi aktívna.

Váhy:

Budeš prekvapená tým, ako sa dokáže Váha pustiť do konfliktu s niekým, o kom sa vie, že klame alebo hovorí niečo, čo sa Váham nepáči. Váhy jednoducho bojujú za spravodlivosť.

Škorpión: 

Zdá sa, že je škorpión veľmi tajomný a namyslený. No prekvapí ťa to, že jeho ego sa dá veľmi ľahko zlomiť. Škorpión sa väčšinou trápi aj pre tú najmenšiu chybu, hoci to nedáva najavo.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Strelec je neutrálne znamenie, má sklon k tomu, aby sa neukazoval moc na verejnosti. No možno ťa prekvapí to, že akonáhle sa strelcovi niečo podarí, bude sa s tým vyťahovať ešte veľmi dlho.

Kozorožec: 

Kozorožec berie úplne vážne pravdilo: Hovoriť striebro, mlčať zlato. Pretože moc toho nenahovorí, prekvapia ťa však jeho skutky, ktoré budú hovoriť za neho.

Vodnár: 

Vodnár, hoci na to nevzerá, je veľmi lojálne znamenie. Prekvapí ťa tým, že bude stáť pri tebe za každých okolností a bude ochraňovať tvoje meno.

Ryby: 

Ryby ťa prekvapia ich znalosťou o rôznych témach. Akúkoľvek tému spomenieš, povedia ti aspoň pár viet. Je to skvelé, pretože ich môžeš obdivovať a zobrať si z nich príklad.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.